Ekibimiz

Mahir Aşık

Avukat / Hukuk Danışmanı
1956 doğumlu olan Mahir Aşık, 1984 yılında Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden ayrılarak Bursa Barosu'na kaydolmuş ve Avukatlık görevini sürdürmektedir. Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında uzman danışmanlık yürütmektedir.

Ela Aşık

Avukat
1985 yılında doğan Ela Aşık, 2012 yılında Ankara Barosu'na kaydolmuştur. Bugüne kadar özellikle İflasın Ertelenmesi ve İflas süreçlerinde danışmanlık veren Ela Aşık, halen İflas Memurluğu görevlerini sürdürmektedir. İcra ve İflas Hukuku, İdare Hukuku ve Türk Borçlar Hukuku alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Arda Aşık

Avukat / Hukuk Danışmanı
1984 İstanbul doğumlu olan Arda Aşık, 2007 yılında Bursa Barosuna kayıt olarak Avukatlık görevini sürdürmektedir. Sağlık Hukuku, İdare Hukuku, Türki Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku alanlarında danışmanlık görevlerini sürdüren Arda Aşık, düzenlenen panel ve kongrelerde sağlık hukuku alanında eğitim vermektedır. Türk Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Türk Ticaret Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarında dava ve uyuşmazlık çözümü hizmetlerini sürdürmektedir.

Dilruba Uslu

Avukat
1990 doğumlu olan Dilruba Uslu, 2014 yılında İzmir Barosu'na kaydolmuş ve Avukatlık görevine başlamıştır. Özellikle İcra ve İflas Hukuku ve İş Hukuku alanlarında uzmanlaşan Dilruba Uslu çalışmalarını Türk Borçlar Hukuku ve Türk Medeni Hukuku alanlarında görevlerini sürdürmektedir.

Mustafa Serhan Sillelioğlu

Avukat
1992 doğumlu olan Mustafa Serhan Sillelioğlu, 2018 yılında Bursa Barosu'na kaydolmuş ve Avukatlık görevine başlamıştır. İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında çalışmalarda bulunan Mustafa Serhan Sillelioğlu Kocaeli Üniversitesi Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimini sürdürmektedir.

Fatih Kaynak

İdari Görevli
1985 doğumlu olan Fatih Kaynak 2009 yılından itibaren aşık & aşık Avukatlık Bürosu'nde görev yapmaktadır. Uyuşmzalıkların çözümü ve idari koordinasyonun sağlanması görevlerini sürdürmektedir.

Gamze Üretmen

İdari Görevli
1992 doğumlu olan Gamze Üretmen, 2014 yılından beri idari koordinasyon ve mali sorumlulukları yerine getirmektedir.

Tuğçe Evsan

İdari Görevli
1995 doğumlu olan Tuğçe Evsan, 2016 yılından itibaren aşık & aşık Avukatlık Bürosu'nda görev yapmaktadır.