Ekibimiz

Mahir Aşık

Avukat / Hukuk Danışmanı
1956 doğumlu olan Mahir Aşık, 1984 yılında Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden ayrılarak Bursa Barosu'na kaydolmuş ve Avukatlık görevini sürdürmektedir. Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında uzman danışmanlık yürütmektedir.

Ela Aşık

Avukat
1985 yılında doğan Ela Aşık, 2012 yılında Ankara Barosu'na kaydolmuştur. Bugüne kadar özellikle İflasın Ertelenmesi ve İflas süreçlerinde danışmanlık veren Ela Aşık, halen İflas Memurluğu görevlerini sürdürmektedir. İcra ve İflas Hukuku, İdare Hukuku ve Türk Borçlar Hukuku alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Arda Aşık

Avukat / Hukuk Danışmanı
1984 İstanbul doğumlu olan Arda Aşık, 2007 yılında Bursa Barosuna kayıt olarak Avukatlık görevini sürdürmektedir. Sağlık Hukuku, İdare Hukuku, Türki Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku alanlarında danışmanlık görevlerini sürdüren Arda Aşık, düzenlenen panel ve kongrelerde sağlık hukuku alanında eğitim vermektedır. Türk Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Türk Ticaret Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarında dava ve uyuşmazlık çözümü hizmetlerini sürdürmektedir.

Hülya Bayraktar

Avukat
1993 doğumlu olan Hülya Bayraktar, 2019 yılında Bursa Barosu'na kaydolmuş ve Avukatlık görevine başlamıştır. Özellikle İş Hukuku alanında uzmanlaşan Hülya Bayraktar çalışmalarını Türk Borçlar Hukuku ve Türk Medeni Hukuku alanlarında sürdürmektedir.

Süleyman Çalışır

Avukat
1993 doğumlu olan Süleyman Çalışır, 2019 yılında Bursa Barosu'na kaydolmuş ve Avukatlık görevine başlamıştır. Özellikle Ticaret Hukuku alanında uzmanlaşan Sğleyman Çalışır çalışmalarını Türk Borçlar Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanlarında sürdürmektedir.

Tuğçe Evsan

İdari Görevli
1995 doğumlu olan Tuğçe Evsan, 2016 yılından itibaren aşık & aşık Avukatlık Bürosu'nda idari koordinasyon ve mali sorumlulukları yerine getirmektedir.

Orhan Başkurt

Avukat
Serbest Avukatlık mesleğini sürdüren Orhan Başkurt, aşık & aşık Avukatlık Bürosu ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.