Hakkımızda

Bursa merkezli büromuz Türkiye genelindeki yerli ve yabancı müvekkillerine denetim, danışmanlık, eğitim ve Avukatlık hizmetleri vermektedir.

Büromuzun genel ilkesi uyuşmazlıkların doğmadan önce tespit ve analizlerinin yapılarak doğacak muhtemel risk ve zararları en aza indirmek üzere danışmanlık yapmak, hukuki süreçte kanunlar çerçevesinde etkin takip ve değerlendirme ile hak ve menfaatlerin korunmasını sağlamaktır. Müvekkillerimize en doğru ve en etkin çözüm yolları ile çözüm odaklı bir anlayış içerisinde Avukatlık hizmetleri sunulmaktadır. Bu anlamda Türkiye çapında etkili hizmet ve uluslararası alanda doğru danışmanlık hizmeti verilmektedir. aşık&aşık Avukatlık Bürosu, partnerleri ve müvekkilleri ile yürüttüğü eğitim, seminer ve paneller ile başta İş Hukuku, Sağlık Hukuku, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Bir çok kongrede Sağlık Hukuku alanında paneller düzenlenmiştir.

 

Hizmet Kültürümüz

Hukuk çerçevesinde sunmuş olduğumuz Avukatlık hizmetlerinin müvekkillerimiz açısından denetlenebilir, hesap verebilir, şeffaf ve etkin olarak sunmak en temel hizmet ilkelerimizdir. Hedefimiz müvekkillerimize kurmuş olduğumuz ulusal ve uluslararası bağlantılarımız ile etkili bir danışmalık hizmeti sağlamak olup uyuşmazlıkların en verimli sonuçlar ile neticelenmesidir.

Erişebilirlik

Sunmuş olduğumuz hizmetleri toplumun her kesimi için erişilebilir kılma ve müvekkillerimiz için her zaman ulaşılabilir olmayı amalıyoruz. Bursa, İstanbul, Ankara ve Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde bulunan müvekkillerimize etkin ve hızlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Misyonumuz

aşık & aşık Avukatlık Bürosu, hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda farklılıklar yaratarak kalıcılık sağlamayı amaç edinmiştir. aşık & aşık Avukatlık Bürosu, Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde, müvekkillerini ve Türk hukukunu, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmeyi; müvekkilin yüksek menfaatlerini son ana kadar korumayı ve savunmayı, hukukun genel prensiplerine uygun olarak çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmayı görev edinmişir.

Sosyal Sorumluluk Görevlerimiz

Avukatlık mevzuatı ve etik değerler çerçevesinde hukukun gelişimine katkıda bulunmak öncelikli görevlerimizdendir. aşık & aşık Avukatlık Bürosu olarak hukukun, adalet sisteminin ve mesleğin gelişimi için gönüllü olarak görevler üstlenmekteyiz.